Robotické nanášení pásky

Naše společnost je držitelem patentu na produkt „Zařízení pro aplikaci lepící pásky“. Toto důmyslné a zcel jedinečné řešení umožňuje automatizovat proces, který dosud vykonával lidský operátor a to v nesrovnatelně vyšší kvalitě i rychlosti, bez rizika a škod na zdraví.

Automatizace oboustranné lepící pásky

Vyvinuli jsme unikátní aplikační hlavu, která umožnuje precizně nanášet oboustrannou lepící pásku určenou pro průmyslové využití či automotive odvětví, která se dnes těší díky svému všestrannému využití vzrůstající oblibě.

Lepící páska pro automotive

Tento spojovací materiál odolá vysokým teplotním rozdílům a nabízí dlouhou životnost s nízkou pořizovací cenou. Proto se dnes hojně aplikuje ručně na velké série např. plastových výlisků, oken či skleněných polotovarů.

Výroba v souladu s ekologií

Naše aplikační hlava našla své využití u robotické aplikace, kde plastové výlisky dělník naleptával ručně primerem, aby narušil její povrchovou strukturu a zvýšil adhezi povrchového napětí a následně za pomocí válečku aplikoval oboustrannou lepící pásku na plastový dílec.

Aplikační hlavu jsme si patentovali

Díky velmi schopnému vývoji naší firmy jsme navrhli a patentovali aplikační hlavu s proměnlivým zástřihem pásky, která je schopná automatizovaného nanášení pomocí šestiosého robota v násobně vyšší rychlosti a nebývalé kvalitě, jakou dosud vyškolený operátor nebyl schopen vyvinout.

Těkavý a zdraví škodlivý primer jsme nahradili „studenou plasmou“, proto i pozitivní dopady na lidské zdraví přispěly k tomu, že linka dnes běží u zákazníka jako unikátní zařízení ojedinělé svého druhu a to i ve srovnání na světové scéně.

Lepící páska 3M PT1000

Aplikace oboustranné lepící pásky (např 3M PT1100) v sériové výrobě je dnes velmi používaným technologickým postupem v různých odvětvích, proto nás neváhejte kontaktovat a poptat řešení automatizované aplikace pomocí naší nanášecí hlavy určení pro šestiosé průmyslové roboty.

Poptávka kooperace zakázky

Kontakty

Jednatel, CEO

Ing. Ondřej Káhn
info@goldmax.cz
+420 724 583 823

Project Leader

Jan Galda
jan.galda@goldmax.cz
+420 724 751 574

Fakturační adresa

GOLDMAX SERVICES s.r.o.
Dolany 616, 783 16, Dolany
IČ: 285 72 807
DIČ: CZ 285 72 807

Kancelář

GOLDMAX SERVICES s.r.o.
Wellnerova 7, 779 00, Olomouc