Vývoj nestandardní aplikace?

Speciality nám nejsou cizí.

Chcete vyvinout unikátní zařízení na trhu nebo máte další speciální požadavky či jiné nestandardní neobvyklé poptávky? Každý projekt je svým způsobem unikátní a my se rádi o zakázku popereme, pakliže uznáme, že je v našich silách ho dotáhnout do zdárného konce. Kontakujte nás telefonicky nebo přes webový formulář, kde nás seznámíte s problematikou.

robotika-a-automatizace

Bezpečnost dat především?

Bojíte se o svá data? Není třeba, před každým významnějším projektem obvykle podepisujeme NDA (Non Disclosure Agreement) nebo-li „Dohodu o utajení“, která předchází výměně dat. V tomto odvětví se jedná o standardní proceduru. Chcete vyvinout nějaký unikátní produkt a žádat o patent či užitný vzor? Pak jste tady správně.

Dotace či výběrové řízení? Není problém.

Pokud řešíte Dotace (Oppik, MAS, Inovace ….) i v této oblasti Vám dokážeme pomoci a zajistit komplexní službu přes vyřízení žádosti a pomoci při tvorbě podkladů pro samotné výběrové řízení. Dokážeme pomoci také s ERP systémem či MRP, který bude integrovaný do požadovaného celku. Dotace na výrobu a robotiku umíme a máme zkušenosti, kontaktujte nás proto obratem.

Poptávka kooperace zakázky

Kontakty

Jednatel, CEO

Ing. Ondřej Káhn
info@goldmax.cz
+420 724 583 823

Project Leader

Jan Galda
jan.galda@goldmax.cz
+420 724 751 574

Fakturační adresa

GOLDMAX SERVICES s.r.o.
Dolany 616, 783 16, Dolany
IČ: 285 72 807
DIČ: CZ 285 72 807

Kancelář

GOLDMAX SERVICES s.r.o.
Wellnerova 7, 779 00, Olomouc