O společnosti

Naše společnost založená v roce 2009 se zabývá komplexními službami v oblasti automatizace a robotiky implementovaných zejména v dodavatelsko-odběratelském řetězci automobilového průmyslu, který je technologicky na špici. Poslední roky se zejména specializujeme na menší až středně velké podniky, které začínají s robotizací své výroby a automatizují ty části vlastní výroby a logistiky, které byly dosud obhospodařovány lidskými zdroji, kterých je dlouhodobě nedostatek. Pokud tedy Vaše firma chce zefektivnit, zrychlit nebo navýšit produkci výroby, respektive zvýšit kvalitu a snížit chybovost či závislost na lidském faktoru, jsme tu přesně pro Vás.

robotika-a-automatizace

1) Vzájemné poznání a technologická diskuse.

Abychom Vám mohli poradit, jak můžete pomocí moderních technologií posunout Vaši firmu kupředu a zvýšit tak Vaši konkurenceschopnost či tržní pozici, měli bychom Vás navštívit osobně a poznat, jaké problémy Vás trápí a čeho byste chtěli investičním záměrem dosáhnout. Zákazníci, kterým se líbí myšlenka pořídit si moderního průmyslového nebo kooperativního robota, často nemají předchozí zkušenosti a přesně nevědí, na jaké konkrétní aplikace jsou tyto technologie z pohledu investiční návratnosti (ROI) vhodné. Stručně řečeno, ne vždy je robot nejlepším či jediným řešením a pokud Váš záměr technicky podpoříme jako řešení daného problému, pomůžeme Vám vyřešit a navrhnout komplexní, funkční, spolehlivé, univerzální a do budoucna rozšířitelné řešení, které Vám bude dávat smysl i z pohledu finanční investice.

2) Představení konceptu Vám šitého na míru formou studie/vizualizace.

Každý zákazník je jiný, má jiné zakázky, očekávání, rozpočet nebo portfolio. Proto i my přistupujeme ke každému řešení s tím, že před každým projektem bychom měli zpracovat Vám „na míru“ šitou vizualizaci/studii, na základě které si klient dokáže představit, co za své peníze ve finále dostane a zda došlo opravdu ke vzájemnému pochopení. Naše vizualizace zachytí nejen prostorově orientované nároky pracoviště a skladbu dílčích komponent řešení, ale také si touto formou koncový zákazník ověří, že jsme schopni pracovat pro zákazníka na požadovaném stupni odbornosti, kterou se každý rád na začátku ohání. Většina firem si vystačí s tabulkovou cenovou nabídkou a dvěma generickými obrázky, my tvoříme konkrétní řešení v interaktivním 3D modelu a simulaci, která nabízí mnohem více. Ostatně, nový dům byste si také nekoupili jen na základě půdorysu, že ano…

3) Férová smlouva a spolupráce od počátku do konce

Odvětví průmyslové automatizace je oblast, kde každý subjekt nabízí vlastní smluvní podmínky, které jsou často složité, jednostranně výhodné a netransparentní. My jakožto ryze česká firma, jdeme jinou cestou, která se neschovává za nutné podmínky zahraniční mateřské společnosti. Projekty, které realizujeme, si vybíráme a pokud se dostaneme společně až do této fáze, můžeme Vás ujistit, že dosavadní kroky a snažení nezhatíme nevýhodnou smlouvou. Platební podmínky máme rozfázované dle typu projektu, který společně realizujeme a vždy proto máte nad financemi kontrolu. Během projektu společně diskutujeme, probíhá vzájemná akceptace dílčích milníků projektu dle termínového plánu a celá spolupráce je maximálně transparentní. Že je to logické a přirozené? Ano, nám to tak rovněž připadá.

Poptávka kooperace zakázky

Kontakty

Jednatel, CEO

Ing. Ondřej Káhn
info@goldmax.cz
+420 724 583 823

Project Leader

Jan Galda
jan.galda@goldmax.cz
+420 724 751 574

Fakturační adresa

GOLDMAX SERVICES s.r.o.
Dolany 616, 783 16, Dolany
IČ: 285 72 807
DIČ: CZ 285 72 807

Kancelář

GOLDMAX SERVICES s.r.o.
Wellnerova 7, 779 00, Olomouc